
| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Length | 2 mm |
| Width | 1.2 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Height | 1.2 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 90 Ω |
| Type | High Speed differential Signal Line Filter |
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Max Current Rating | 300 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 10 months ago) |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance | 410 nH |
Stock: 1081
Distributors
pcbx
Unit Price$0.20582
Ext.Price$0.20582
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20582 | $0.20582 |
| 10 | $0.18322 | $1.83220 |
| 50 | $0.16310 | $8.15500 |
| 100 | $0.13234 | $13.23400 |
| 500 | $0.10738 | $53.69000 |
| 1000 | $0.09935 | $99.35000 |
| 3000 | $0.09192 | $275.76000 |
